Gala Finałowa Piłkarska Miss

Złota jedenastka Piłkarskiej Miss

Zwyciężczynią I edycji konkursu została Natalia Skorek:

zwyciężczyni_Piłkarska_miss_Natalia_Skorek

90 minut gry, pięciu sędziów oraz kibice – finał konkursu „PilkarskaMiss.pl” do złudzenia przypominał walkę na boisku. Z tą różnicą, że w role arbitrów wcielili się piłkarze, a drużynę stanowiły same dziewczyny. I nikt nie kopał się po kostkach.

Zobacz relację video z Gali Finałowej

Jedenaście dziewczyn, wybranych poprzez głosowanie, stanęło do rywalizacji o koronę najpiękniejszej i najbardziej utalentowanej fanki futbolu. Pojawiły się w strojach wieczorowych i piłkarskich, a ciepłą i świąteczną atmosferę zapewniły mikołajkowe stroje Lingerose.com. Z dużą aprobatą gości spotkała się również kolekcja Martina Kuca „Nie przejdziesz niezauważona”. Co ciekawe, do stworzenia jedenastu kreacji, projektant użył tylko czterech kolorów – barw Śląska Wrocław i Miedzi Legnica. Oba kluby objęły patronat nad konkursem, a sam Kuc jest… byłym piłkarzem Hannoveru 96, któremu na drodze do kariery stanęły kontuzje. Teraz realizuje swoją pasję do mody.

W finale o kontuzjach nie mogło być mowy. – To była pierwsza edycja, bardzo wyjątkowa. Wszystko odbyło się w sympatycznej, wręcz rodzinnej atmosferze. Ważne było, byśmy się dobrze zgrały i porozumiewały, bo wtedy lepiej się pracuje. Uważam, że to się udało – przyznała Natalia Skorek, zwyciężczyni konkursu (przeczytaj wywiad z Natlią Skorek).

„Pilkarska Miss” została wybrana przez jury, w którym zasiedli m.in. trzej piłkarze Śląska Wrocław – Łukasz Madej, Mateusz Cetnarski oraz Łukasz Gikiewicz, jak również Maciej Klement – właściciel Wayspa (fundator jednej z nagród) i Łukasz Kmita – niezależny dziennikarz sportowy. Do gustu przypadły im nie tylko finalistki. Cała trójka była pod wrażeniem występu Pawła Skóry, mistrza Europy we Freestyle Football, który wyczyniał z nią cuda. Oprócz Pawła mogliśmy także posłuchać saksofonu w wykonaniu Sławomira Dudara, obejrzeć film przedstawiający historię pierwszej edycji naszego konkursy. Swoją książkę zaprezentował również Janusz Sybis – piłkarska legenda Śląska Wrocław.

Na podium, oprócz Natalii Skorek, stanęły Nikoletta Koszek (II Vice Miss) oraz Monika Rupnik (I Vice Miss).

Triumfatorka konkursu została bowiem ambasadorką akcji „StadionyDlaKobiet.pl”, która ma przyciągnąć piękniejszą płeć na trybuny i zaprzeczyć panującemu powszechnie stereotypowi, mówiącemu, że polskie stadionu to miejsca niebezpieczne. Czy jej się to uda, zobaczymy, ale sądząc po minach zaproszonych gości, wśród których pojawiła się m.in. Katarzyna Piotrowska, Miss Polonia Wrocławia, nie powinno być z tym problemów.

Zanim przejdziemy do galerii zdjęć z finału konkursu, chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do jego powstania i realizacji. Zapraszamy również do zapoznania się z dokładnym scenariuszem i przebiegiem finału!

zwyciezczynie_gali_piłkarska_miss Janusz_Sybis_gala_piłkarska_miss bankiet_po_gali_piłkarska_miss bankiet_po_gali zwyciężczynie_piłkarska_miss gala_finałowa_hotel_platinum_palace gala_finałowa_piłkarska_miss finalistki_piłkarska_miss_platinum_Palace_Wroclaw Platinum_Palace_Hotel_Wroclaw finalistki_bankiet_po_gali_piłkarska_miss fanki_piłkarska_miss konferansjerzy_Andrzej_Gliniak_gali_piłkarska_miss Lingerose.com_lingerie_wholesale_sponsor_of_Miss_Football Piłkarska_miss_Kutz_Design Piłkarska_miss_Natalia_Skorek