Piłkarska Miss Brazylia – Japonia

W dniu dzisiejszym Natalia Siwiec wybrała Miss meczu Brazylia – Japonia. Najładniejszą fanką piłki nożnej w oczach Natalii okazała się być Karolina Radziszewska, której serdecznie gratulujemy. Werdykt został ogłoszony w przerwie spotkania Brazylia – Japonia, które to zakończyło się zwycięstwem canarinhos aż 4-0. Wybory po raz kolejny poprowadził Andrzej Gliniak. Natalia nie miała łatwego wyboru – jak sama przyznała – i długo zastanawiała się na kogo postawić. Kandydatki ubrały sukienki firmy Kutz-Design w kolorach zielono-żółtych oraz biało-czerwonych, oczywiście dobór kolorów nie przypadkowy, to narodowe barwy dwóch grających dziś drużyn.

Zwyciężczyni oprócz nagród ufundowanych przez organizatora firmę Lingerose.com otrzymała tytuł ambasadorki akcji Stadiony Dla Kobiet i wspólnie z główną ambasadorką Izabellą Łukomską-Pyżalską będą promować bezpieczeństwo na polskich stadionach piłkarskich.

A oto jak wyglądały same wybory:

Zapraszamy również do zobaczenia galerii zdjęć z wyborów:

brazylia_japonia_stadion_miejski_wrocław_orgaznizatorzy miss_brazylia_japonia_Natalia_Siwiec najpiekniejsza_fanka_pilki_noznej_natlia_siwiec Natalia_siwiec_miss_brazylia_japonia_stadion_Wrocław pilkarska_miss_brazylia_japonia_Karolina_radziszewska_Andrzej_gliniak pilkarska_miss_brazylia_japonia_Natlia_Siwiec

Wybory podobnie jak poprzednie edycje znalazły duże zainteresowanie w oczach ogólnopolskich mediów, o naszym konkursie napisały m.in. Super Express, Interia, NocoTy oraz Golasso:

golasso_natalia_siwiec_pilkarska_miss super_express_natalia_siwiec_miss_brazylia_japonia

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim finalistkom, Natalii Siwiec a także organizatorowi samego spotkania spółce Wrocław 2012, które odbyło się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.