Scenariusz i przebieg Finału I edycji

Wybory WWW.PilkarskaMiss.pl

Konferansjerzy:

Po wielu latach obecności na piłkarskich stadionach każdy kibic wie, że popisy na boisku to nie jedyna atrakcja dla męskiej części widowni. Futbol to także piękne dziewczyny, przy których trudno przejść obojętnie po trybunach. I właśnie dla nich, Lingerose.com postanowił zorganizować konkurs PilkarskaMiss.pl.

Spośród prawie 70 kandydatek została wybrana ścisła 11 finalistek. Spotkaliśmy się tutaj, aby wybrać Pilkarską Miss, która będzie ambasadorką akcji Stadiony Dla Kobiet. Która będzie godnie reprezentować społeczność piłkarską i promować bezpieczne emocje wśród kobiet na nowopowstałych stadionach przed Euro 2012.

Serdecznie witamy wszystkich zgromadzonych na gali finałowej konkursu PilkarskaMiss.pl. Mamy nadzieję, iż urok naszych kandydatek oraz występy artystyczne wprawią wszystkich tu zgromadzonych w dobry nastrój, a życzliwość i doping publiczności sprawi, że występujące kandydatki pozbędą się tremy.

W szczególności witamy serdecznie jury w składzie:
– 1. Mateusz Cetnarski – Śląsk Wrocław – przewodniczący jury
– 2. Łukasz Gikiewicz – Śląsk Wrocław
– 3. Łukasz Madej – Śląsk Wrocław
– Maciej Klement – właściciel Wayspa
– Łukasz Kmita – niezależny dziennikarz sportowy

Członkowie jury wybierają „Miss” I V-ce  miss oraz II V-ce Miss.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji i wykonania konkursu PilkarskaMiss.pl:
W szczególności organizatorom dzisiejszej gali:

portalowi JestemPilkarzem.pl to pierwszy portal społeczności piłkarskiej, zrzeszający wszystkie środowiska związane z piłką nożną oraz organizatorowi akcji StadionyDlaKobiet.pl Celem portalu jest zjednoczenie całej piłkarskiej społeczności do Euro 2012 i zapewnienie eksplozji rozwoju polskiej piłki nożnej oraz firmie Comeris.

Comeris to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania. Epoka globalizacji i internetu powoduje szybki wzrost konkurencyjności w każdej branży. Jedynym wyjściem jest oryginalny pomysł, szybkość działania i rzetelne wykonanie. Zawsze starają się być pierwsi. Tylko takie założenie umożliwia osiągnięcie wysokiej stopy zwrotu z inwestycji.

Firma oferuje pełen zakres usług internetowych: wykonanie stron internetowych, kampanie reklamowe oraz consulting. Dla inwestorów przegotowała w pełni kompleksowe rozwiązania w postaci gotowych projektów internetowych.

partnerom konkursu
Lingerose.com – hurtownia internetowa z damską bielizną. Oferta hurtowni skierowana jest wyłącznie do klientów zagranicznych. Prowadzi sprzedaż produktów w wielu krajach Europy, jak również w Australii, Ameryce Północnej oraz Afryce. W tym roku rozpoczęła budowę swojej własnej sieci franczyzowej w Internecie.
Lingerose.com sponsoruje dzisiejszą gale finałową

Lingerie-GrossisteOnline.com – francuskiemu oddziałowi firmy Lingerose, który ufundował bieliznę damską oraz Mikołajkowe stroje, w których zaprezentowały się kandydatki
– WaySpa – salony SPA
WaySPA to prestiżowa marka zajmująca się kompleksową obsługą SPA&Wellness w Hotelach o wysokim standardzie.
Każda placówka WaySPA to Idylla, kraina harmonii i ukojenia w pędzącej rzeczywistości. Ekskluzywne miejsce, w którym zatrzymują się wskazówki zegara, dusza i ciało dają upust negatywnym emocjom, a stres i problemy przestają mieć znaczenie.
Fundatorzy nagród o łącznej kwocie 5000 pln.
Platinum Palace Położony w historycznej części Wrocławia, w pobliżu zabytkowego Parku Południowego, Platinum Palace łączący ekskluzywność i prestiż pięciogwiazdkowego boutique hotelu z niepowtarzalną atmosferą.
W pałacowych wnętrzach zmodernizowanej z największą precyzją rezydencji rodziny Schoellerów historia łączy się z nowoczesnością. Pieczołowicie odrestaurowane unikatowe detale rzeźbiarskie i sztukatorskie przypominają o wyjątkowym charakterze tego miejsca. Współczesna aranżacja wnętrz sprawia, że hotel jest funkcjonalny i zapewnia maksimum komfortu.

Partnerom organizacyjnym:
– Elżbiecie Flak – właścicielce agencji hostess StudioHostess.com, za fachową opiekę nad wszystkimi kandydatkami w konkursie. Jak również za pomoc przy organizacji oraz dzisiejszą choreografię, scenariusz i występ naszych 11 finalistek
– Martinowi Kuc z firmy KutzDesign za przygotowanie specjalnie na dzisiejszą okazję kolekcji pod tytułem „Nie przejdziesz niezauważona”
– Janowi Kiestrzynowi oraz Marcinowi z firmy FFStudio, za obsługę fotograficzną jaka towarzyszy nam przez cały czas trwania konkursu
– Łukaszowi Stefańskiemu z firmy Promesa Art. Studio, za obsługę multimedialną oraz realizację i montaż video

Fundatorom nagród dla kandydatek
– Planet Sushi – zapraszamy na najlepsze sushi, Wrocław Rynek 46
– Bustello – preparaty do ujędrniania biustu
– Filharmonia i Narodowe Forum Muzyki

Szczególnie podziękowania składamy również patronom konkursu
– wicemistrzowi Polski i obecnemu liderowi ekstraklasy – drużynie Śląska Wrocław
– radiu ESKA
– portalowi DlaStudenta.pl
oraz drużynie Miedzi Legnica

dziękujemy także prezesowi Andrzejowi Padewskiemu oraz vice prezesowi Dariuszowi Machińskiemu z Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej

Na zwyciężczynie czekają wspaniałe nagrody:
Miss (szacunkowa wartość nagród ponad 5.000 PLN)
– usługi SPA&Wellness w salonach WaySPA o wartości 1500 PLN
– profesjonalne portfolio w formie strony internetowej, wykonanej w najnowocześniejszej technologii flash przez firmę Comeris.pl
– komplet bielizny nocnej firmy DreamGirl ufundowany przez Lingerie-grossisteonline.com
– naturalne ujędrnianie biustu – wartość 400 PLN Bustello.pl
– kolacja dla dwóch osób we wrocławskiej restauracji
– zaproszenie do wrocławskiej restauracji Planet Sushi Planet Sushi
I Wicemiss
– usługi SPA&Wellness w salonach WaySPA o wartości 1100 PLN
– komplet bielizny nocnej firmy DreamGirl ufundowany przez internetowy sklep z bielizną Lingerie-grossisteonline.com
– naturalne ujędrnianie biustu – wartość 400 PLN Bustello.pl
– zaproszenie do wrocławskiej restauracji Planet Sushi Planet Sushi
II Wicemiss
– usługi SPA&Wellness w salonach WaySPA o wartości 800 PLN
– komplet bielizny nocnej firmy DreamGirl ufundowany przez internetowy sklep z bielizną Lingerie-grossisteonline.com
– naturalne ujędrnianie biustu – wartość 400 PLN Bustello.pl
– zaproszenie do wrocławskiej restauracji Planet Sushi Planet Sushi
Reszta uczestniczek finałowej gali nie wyjdzie jednak z pustymi rękami. Lingerie-grossisteonline.com przygotował dla kandydatek komplety bielizny

A teraz drodzy Państwo przejdźmy do części prezentacyjnej

A oto pierwsza prezentacja naszych 11 finalistek.
Kandydatki wystąpią w strojach wieczorowych:
Pierwsza prezentacja ma na celu przedstawienie profilu kandydatki

Kandydatka z numerem
Gr I
1. Natalia Skorek – Natalia Skorek, ma 23 lata i już na swoim koncie tytuł pani inżynier. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na Uni. Ekonomicznym. Natalia nie lubi stać w miejscu, wciąż szuka nowych wyzwań, dlatego też od stycznia rozpoczyna staż w Urzędzie Skarbowym;) Jest ogromną zwolenniczka zdrowej żywności i aktywnego trybu życia a każdą wolną chwile poświęca rodzinie i przyjaciołom. W życiu cenni ludzi ambitnych, z pasją, realizujących swoje marzenia, gdyż tak jak mówi słynne przysłowie “tylko możliwość spełniania marzeń czyni nasze życie fascynującym”. Swoim udziałem w wyborach Natalia pragnie złamać stereotyp, mówiący, że tylko mężczyźni kochają piłkę nożną;))
2. Marta Woźna
Kandydatka numer 2 Marta Woźna, Studentka pierwszego roku farmacji. Interesuje się sportem, m. in. Piłką nożną.  Jak twierdzi Marta, jest szalona i wysportowana, dlatego powinna założyć koronę piłkarskiej miss
3. Dominika Walczak
Kandydatka numer 3 Dominika Walczak. Ma 19 lat, we Wrocławiu mieszka stosunkowo od niedawna, ale od zawsze wiedziała, że to tutaj jest jest miejsce. Paradoksalnie w zamieszaniu i chaosie odnajduje się najlepiej. Kocha taniec, wschody słońca nad morzem, poznawać nowych ludzi i czekoladę. Fascynuje ją psychologia i zakamarki ludzkiej podświadomości. Ma w sobie niezmierzone podkłady pozytywnej energii. W konkursie bierze udział, ponieważ wciąż szuka nowych przygód i doznań, zgodnie z jej życiowym mottem: żyć tak aby później mieć co wspominać.
4. Julita Kuriata
“Julita Kuriata, lat 18. Interesuje się tenisem ziemnym i sportami ekstremalnymi – szczególnie upodobała sobie skoki na bungee. W przyszłości rozpocznie karierę wojskową, co nie przeszkodzi jej planom zrobienia kursów sędziowskich w różnych dziedzinach sportowych.”
5. Nikoletta Koszek
Kandydatka nr 5 Nikoletta Koszek, ma 20lat i jest rodowitą Wrocławianką.
Nie dość, że pracuje to dodatkowo studiuje Budownictwo na Politechnice.
Interesuje się sportem dlatego też od ponad 10lat trenuje lekkoatletykę. Oprócz tego uwielbia
motory i kocha adrenalinę-2lata temu odważyła się na skok na bungee.
W konkursie bierze udział ponieważ liczy na doskonałą zabawę i niezapomniane przeżycia.

Gr II
6. Ewelina Kleszczyńska
Obecnie jest mieszkanką Zielonej góry tam też uczęszcza do Studium medycznego oraz Administracyjnego i z tymi właśnie kierunkami wiąże swoja przyszłość.
Od najmłodszych lat jej największą pasją jest śpiew.
Uwielbia podróżować, ponieważ fascynuje ją odkrywanie nowych miejsc.
Od kilku lat udziela się w wolontariacie ,daje jej to ogromną radość. Uważa ,że nie ma nic piękniejszego niż bycie potrzebnym drugiej osobie.
Cieszy się życiem i tym co dotychczas udało jej się osiągnąć a każdy kolejny dzień traktuje jako wezwanie do realizacji swoich marzeń.
7. Karolina Słowińska
Karolina Słowińska, lat 19, studiuje Dziennikarstwo Mody i Stylu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Jej pasją jest taniec nowoczesny i kultura Wschodu . W przyszłości chciałaby stworzyć swoją markę odzieżową oraz zwiedzić Europę na motorze.
8. Aleksandra Postoiuk
Kandydatka z numerem 8 Aleksandra Postoiuk, władająca 5 językami, tańcząca, śpiewająca i studiująca na Uniwersytecie Wrocławskim filologie słowiańską, W przyszłości marzy aby swoją pasją zarazić nie tylko kibiców, ale i piłkarzy. Nie miała wyjścia mająca 17 kuzynów, by opuścić jakikolwiek mecz.
9. Monika Rupnik
Studentja III roku kierunku fizjoterapia i I roku sport – trener siatkówki . Siatkówka towarzyszy jej przez większość życia. Na co dzień uśmiechnięta, pełna energii, ambitna i pracowita. Lubi się dobrze bawić i spędzać czas z najbliższymi. Udział w konkursie to dla niej czysta zabawa, małe oderwanie od rzeczywistości.
10. Aleksandra Kaj
Aleksandra Kaj to uczennica klasy maturalnej, szalenie ambitna, zwariowana 18 – latka. Po szkole robi to co kocha najbardziej – zajmuje się wizażem oraz pływa. Makijażem  zafascynowała się 4 lata temu, wiąże z nim swoją przyszłość – marzy o zostaniu główną wizażystką przy sesjach typu high fashion. To co może was w niej zaskoczyć to fakt, że uwielbia nurkować – ostatnio odkryła zjawiskowe dno Morza Jońskiego w pobliżu Zakynthosu i Kefalonii , chce skoczyć na bungee, zwiedzić Wielki Kanion, poczuć wolność w Nowym Jorku oraz zatańczyć na ulicach Rio de Janeiro. Ola jest upartą kobietą – spodziewajcie się więc, że wkrótce osiągnie zamierzone cele. Jej motto to „ Live For Dreams” , które uwieczniła na swoich plecach w postaci tatuażu. Udział w konkursie to dla niej kolejna, pełna wrażeń przygoda.
11. Patrycja Szklarz
Kandydatka z numerem 11 Patrycja Szklarz od 19 lat  mieszka we Wrocławiu, jednak swoje marzenia do podróży łączy studiując turystyke i rekreację. Ceni naturalność.
Udział w konkursie zawdzięcza swojemu tacie, który swoją pasje do piłki przekazał jej w genach.
Dziękujemy kandydatom, pozwolimy im teraz zmienić kreację i przygotować się do następnego występu, pożegnajmy je gromkimi brawami.

– w przerwie zapraszamy Pana Janusza Sybisa oraz Pawła Kościółka na prezentację książki (AG)

Aby umilić nam wieczór i wprowadzić Państwa w mikołajkowy nastrój, zapraszamy na scenę saksofonistę Sławka Dudara w utworze Let it snow. Tu czekam na potwierdzenie utworu

Przechodzimy do kolejnej prezentacji Wchodzą w strojach mikołajek

Zrobiło mi się gorąco uffff, czas powrócić do piłkarskiej rzeczywistości, rozgrzaliśmy panów, rozgrzejmy też panie, na scenę zapraszamy Mistrza Europy we Freestyle Pawła Skórę.
Powitajmy go oklaskami

Po Pawle wchodzi prezentacja ławeczki

Przechodzimy do kolejnej prezentacji Kolekcja Martina

Słów kilka o kolekcji Martina
Za chwilę na scenę wyjdą kandydatki w kolekcji “Nie przejdziesz nizauważona”, autorstwa Martina Kutz.
Kilka słów o naszym projektancie. Były piłkarz m. in. Hannoveru 96, przerwał swoją karierę po serii kontuzji. Od tego momentu spełnia się w swojej drugiej pasji, jaką jest świat mody.

Inspiracją do stworzenia kolekcji było połączenie kolorów oraz geometrii, które są wiodącami tendencją w nadchodzącym sezonie. Kilka modeli było inspirowanych barwami patronów konkursu, drużyn Śląska Wrocław oraz Miedzi Legnica

Wejście Martina, i soda

Dziękujemy kandydatką, pozwolimy im teraz zmienić kreację i przygotować się do następnego występu.

Przed ostatnią prezentacją kandydatek podczas dzisiejszej gali finałowej, chcielibyśmy zaprosić Państwa, na krótki film opowiadający historię rozwoju pierwszej edycji konkursu PilkarskaMiss.pl

Jeszcze raz dziękujemy autorom filmu i drodzy Państwo, czas na ostatnią prezentację dzisiejszego wieczoru.
Na scenę zapraszamy kandydatki w strojach piłkarskich, Śląska Wrocław, Miedzi Legnica oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej

Wejście kandydatek

Wszystkie kandydatki mamy już w komplecie, to może czas na jakiś konkurs.
Zapraszamy na „Co wiesz o piłce nożnej i dlaczego tak mało?” (może być inny tytuł)
Przygotowaliśmy zestaw 11 pytań, po jednym dla każdej z kandydatek. W ten sposób chcielibyśmy sprawdzić ich wiedzę na temat piłki nożnej.

Teraz każda z kandydatek może sobie wybrać jedna z przygotowanych pytań , od 1 do 11.
1.    Co to jest spalony?
Myślę, że mało kto zna tak naprawdę definicje, jak powiedział kiedyś Zbigniew Boniek, spalonego powinno się usunąć, ale nie mówiąc o tym piłkarzom.

2.    Ile jest graczy na boisku?
11

3.    Ile zmian może dokonać trener podczas całego spotkania?
3

4.    Rozwiń skrót DZPN
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

5.    W jakim hotelu przed meczem Polska – Włochy, 11 listopada 2011 przebywała kadra reprezentacji Polski
W Hotelu Platinum Palace
6.    Jaki symbol nie pojawił się na koszulkach reprezentacji przed meczem Polska – Włochy?
orzełek

7.    Jakie barwy ma Śląsk Wrocław
Zielono – biało – czerwone

skoro już wiadomo jak wyglądają barwy, to może krótkie pytanie – gratis (spokojnie), jakie państwo ma w swojej fladze ma takie same barwy?
8.     tutaj mała niespodzianka, zgubiłe/Am pytanie, to może w takim razie mały test sprawnościowy, żonglerka, dla kandydatki przygotowaliśmy piłkę
chodzi o jak największą liczbę podpić piłki
i jeszcze jedna próba
brawa dla kandydatki
9.    Jakie emocje wśród kobiet promuje akcja Stadiony Dla Kobiet
Poczuj bezpieczne emocje

10.    Jaka jest misja zwyciężczyni konkursu jako ambasadorki akcji StadionyDlaKobiet.pl?
Jej misją jest promowanie bezpiecznych emocji wśród kobiet na nowopowstałych stadionach przed Euro 2012.

11.    Na jakiej pozycja gra Dariusz Sztylka
jest pomocnikiem

Jak widzimy dziewczyny doskonale przygotowały się w kwestii piłkarskiej
Nie tylko są piękne ale są również prawdziwymi fankami futbolu, a poziom ich wiedzy może zawstydzić nie jednych z nas.

I tak dobiegliśmy do końca pierwszej części gali finałowej konkursu PilkarskaMiss.pl.
Zapraszam Państwa na przerwę, w tym czasie nastąpi zliczenie głosów, a jury podejmie decyzje odnośnie zwyciężczyni konkursu.

Witamy po przerwie. Czas na drugą część konkursu jaką jest werdykt i koronacja kandydatek. Jury po burzliwych obradach podjęło już decyzję w sprawie zwyciężczyni oraz 2 vice miss w dzisiejszym finale.

Przejdźmy do koronacji kandydatek zapraszamy finałową 11 na scenę.

A oto II vice miss

Nikoletta Koszek

I vice miss jest

Monika Rupnik

Teraz najważniejszy moment dzisiejszego wieczoru,
Zwyciężczynią konkursu jest
Natalia Skorek
Zapraszamy do nas organizatora konkursu, który zapewne chciałby podziękować dzisiejsze wydarzenie.

Dziękuję Wszystkim i zapraszam na bankiet