Piłkarska Miss i sparring Śląska Wrocław

Kolejna akcja promocyjna za nami, tym razem czas na Oławę i promocję podczas sobotniego sparringu Śląska Wrocław z miejscowym MKS, zorganizowanego w ramach obchodów 66-lecia trzecioligowego klubu. Mecz zakończył się zwycięstwem v-ce mistrza Polski 6-0, a w jego trakcie zorganizowano konkurs dla dziewczyn, którego główną nagrodą była bielizna damska ufundowana przez sponsora i organizatora konkursu Piłkarska Miss – Lingerose.com.

Po meczu nasze kandydatki – obecna miss Wrocławia Katarzyna Piotrowska i II v-ce miss Natalia Skorek, wzięły udział w sesji zdjęciowej w strojach Śląska Wrocław oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Nie zabrakło także obecnego tydzień wcześniej v-ce prezesa DZPN – Dariusza Machińskiego i samych piłkarzy oczywiście.

Kiedy tylko zobaczyli nasze dwie przeurocze kandydatki, z przyjemnością stanęli do pozowania do zdjęć. Bracia Gikiewiczowie (Rafał i Łukasz) oraz Mateusz Cetnarski. Oczywiście wybór nie przypadkowy, dwaj z nich zasiądą w jury konkursu.

Efekt całej sesji oceńcie sami!

pilkarska-miss-slask-wroclaw Piłkarska_Miss_Gikiewicz_Cetnarski Piłkarska_miss_piłkarze_Śląska_Wrocław piłkarska_miss_Śląsk_Wrocław Piłkarska_miss_z_Dariuszem_Machińskim Piłkarska_miss_z_piłkarzami_Śląska_Wrocław piłkarska-miss-zawsze-razem rozgrzewka to_my_kibice_Śląska to-my-kibicki dziewczyny-w-strojach-slaska DZPN fanki_z_Dariuszem_Machinskim gotowe-do-gry kibicki_w-strojach_DZPN