Promocja na meczu Śląska Wrocław

Dzień po naszej udanej akcji promocyjnej w Trzebnicy, przyszedł czas na piłkę nożną na najwyższym poziomie, trzeba dodać polskim poziomie. W niedzielę 2 października we Wrocławiu na stadionie przy Oporowskiej zmierzyły się drużyny Śląska Wrocław oraz Polonii Warszawa. Śląsk mecz wygrał aż 4-0 i umocnił się na pozycji lidera piłkarskiej ekstraklasy.

My natomiast nie próżnowaliśmy i na trybunach promowaliśmy nasz konkurs, piękne dziewczyny w roli hostess zachęcały kibiców do wspólnej zabawy i głosowania. Na spokojnie udało nam się także porozmawiać z piłkarzami Śląska, którzy potwierdzili swój udział jako członkowie jury podczas wielkiego finału konkursu. Mowa o 2 przystojnych graczach wrocławskiego klubu, a mianowicie Łukaszu Gikiewiczu oraz Mateuszu Cetnarskim.

Zaraz po meczu w minorowych nastrojach piłkarze z Warszawy udali się do swojego autobusu, by wyruszyć w drogę powrotną. Na twarzy kierownika Polonii i największego playboya wśród piłkarzy byłych i obecnych – Radosława Majdana, uśmiech pojawił się dopiero kiedy zobaczył nasze piękne hostessy. Zaprosiliśmy go do jury, a zatem szykuje się naprawdę wielka impreza, w doborowym towarzystwie. Piłkarska-Miss-Radosław-Majdan