Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

To dopiero 3 mecz na nowo otwartym Stadionie Miejskim we Wrocławiu, a my już po raz drugi promujemy nasz konkurs. Tym razem nie tylko na trybunach, ale także z poziomu samej murawy. Tuż przed meczem Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, czyli obecnego v-ce mistrza z mistrzem Polski, nastąpiła oficjalna prezentacja 10 finalistek naszej pierwszej edycji konkursu Piłkarska Miss. Niezapomniany event i emocje. Jedna z finalistek Julita Kuriata, wiedziała jak poderwać wrocławską publiczność:

Dziewczynom nie przeszkadzało chłód i zimno i zaraz po prezentacji po raz kolejny z przyjemnością stanęły do wspólnego pozowania:

Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Stadion_Miejski_Wrocław Julita_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Stadion_Miejski_Wrocław Miss_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Stadion_Miejski_Wrocław Piłkarska_Miss_Kandydatki Piłkarska_Miss_Stadion_Miejski_Wrocław Piłkarska_Miss_Śląsk_Wisła_Stadion_Miejski_Wrocław Piłkarska_Miss_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków Piłkarska_Miss_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Stadion__Wrocław Piłkarska_Miss_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Stadion_Miejski_Wrocław Piłkarska_Miss_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Trybuny Piłkarskie_Kibicki_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Stadion_Miejski_Wrocław Prezentacja_Fanek_Śląsk_Wrocław_Wisła_Kraków_Stadion_Miejski_Wrocław