Polska – Włochy – Stadion Miejski Wrocław 11.11.2011

To był wspaniały dzień, niesamowici piłkarze, pełne trybuny i my z promocją naszego konkursu, wśród elity polskiego futbolu w strefie VIP na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Mecz Polska – Włochy (0-2) rozegrano w Dniu Niepodległości 11 listopada 2011 roku. Atmosferę trochę zakłóciła przykra sytuacja związana z nowymi strojami naszej kadry, a dokładniej brakiem godła narodowego.

Udało się nam poznać wspaniałych ludzi włącznie ze Zbigniewem Bońkiem na czele, z który nasze kandydatki zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. W przerwie meczu odbyła się także promocja na trybunach i oczywiście sesja zdjęciowa, czyli to co dziewczyny kochają najbardziej. Z tego miejsca podziękowania za pomoc dla Pana Andrzeja Padewskiego – prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, który również objął patronatem naszą akcję.

Zobaczcie sami jak najpiękniejsze fanki piłk nożnej prezentowały się podczas meczu naszej kadry.

11.11.2011_Polska_Włochy_Stadion_Miejski_Wrocław Fanki_Kibicki_Polska_Włochy_Stadion_Miejski_Wrocław Ola_Postoiuk_Polska_Włochy_Stadion_Miejski_Wrocław Piłkarska_jedenastka_Miss_Polska_Włochy_Stadion_Miejski_Wrocław Piłkarska_Miss_Mateusz_Borek Piłkarska_Miss_Polska_Włochy_Stadion_Miejski_we_Wrocławiu Piłkarska_Miss_Polska_Włochy_Stadion_Miejski_Wrocław Polska_Włochy_Stadion_Miejski_Wrocław Stadiony_Dla_Kobiet_Polska_Włochy_Stadion_Miejski_Wrocław Zbigniew_Boniek_Piłkarska_Miss